Допомога в тендерних закупівлях

Наші адвокати досконало розбираються в тендерних процедурах.

Більше 10 років ми успішно супроводжуємо публічні закупівлі як з боку учасників так й зі сторони замовників.

На сьогоднішній день наші клієнти прийняли участь більш ніж в
700
тендерах

Отримати консультацію спеціаліста по тендерним закупівлям

Ви отримуєте професійну адвокатську підтримку в наступних питаннях:

Учасникам

 • Експертиза тендерної документації
 • Перевірка пропозицій конкурентів
 • Підготовка повного пакету тендерної пропозиції у відповідності до вимог замовника
 • Супроводження при проведенні аукціону
 • Підготовка скарг на дії та рішення АМКУ
 • Оскарження рішень в судовому порядку

Замовникам

 • Розробка річного плану закупок
 • Визначення предмету закупок
 • Розробка тендерної документації у відповідності з діючим законодавством
 • Консультаційна або практична допомога на окремому етапі закупівлі або проведення закупівлі в повному обсязі
 • Захист та представництво інтересів замовника в контролюючих органах (ДАСУ) та правоохоронних органах (Поліція, СБУ)
Для успішної участі в тендерних закупках дзвоніть адвокатам Адвокатскького об'єднання «СНЄЖНИЙ БАРС»

Вам це вигідно!

Тендерний супровід включає в себе вирішення всіх питань: від ретельного пошуку замовника, до укладення найбільш вигідного контракту.

Ефективний результат

Ми допоможемо вам виграти тендер на чесних, законних підставах, щоб ви могли і далі розвивати свій бізнес і збільшувати прибуток.

Збільшення об’єму продажів

Звернувшись до нас Ви заощаджуєте свій час та ресурси, що суттєво збільшує прибутковість Вашого бізнесу.

Оптимізація ресурсів

Тендерний супровід адвокатами АО «СНЄЖНИЙ БАРС»

Відповідаємо на запитання!

Доброго дня. Дійсно, встановлення дискримінаційних вимог у ТД є одним з найрозповсюджених видів порушення прав учасників. В даному випадку, радимо Вам звернутися до АМКУ як органу оскарження із скаргою на дискримінаційні умови ТД. При цьому нагадуємо про терміни звернення із скаргою , а саме – не пізніше ніж за 4 дні до закінчення етапу «Подання пропозицій». Також, як свідчить наша практика із оскарження умов ТД у АМКУ – практично ідентичні вимоги, що оскаржуються можуть бути визнані як дискримінаційними так і навпаки. Тому, радимо ретельно готуватись до процедури оскарження.

Законом України «Про публічні закупівлі» визначено, що у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких не перевищує 50 тисяч гривень, без використання електронної системи закупівель замовник обов'язково оприлюднює звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель. При цьому перелік інформації, яку обов’язково повинен містити звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, визначено частиною третьою статті 3 Закону. Таким чином, завантаження договору або іншого документа, що підтверджує придбання товару (товарів), робіт або послуги (послуг), у разі оприлюднення замовником звіту про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, Законом не передбачено.
Порядок визначення предмета закупівлі, затверджено наказом Мінекономіки від 15.04.2020 № 708. Відповідно до Порядку предмет закупівлі визначається замовником згідно з пунктами 21 та 34 частини першої статті 1 Закону та за показником четвертої цифри Єдиного закупівельного показника. Таким чином, аналогічним (аналогічними) є договір (договори) щодо того самого предмету закупівлі відповідно до коду Єдиного закупівельного словника та пункту 22 частини першої статті 1 Закону.
Відповідно до ч.7, ст. 3 ЗУ «Про публічні закуцпівлі», придбання замовником товарів, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини першої цієї статті, здійснюється без застосування порядку проведення спрощених закупівель, встановленого цим Законом, зокрема у разі якщо було двічі відмінено спрощену закупівлю через відсутність учасників. Таким чином, ви не маєте права в даному випадку не застосовувати спрощену закупівлю.
Звіт оприлюднюється по кожному коду окремо. Якщо у вас у одному договорі міститься продукція, яка відповідає трьом кодам – ви повинні оприлюднити три звіти.
Відповідно до Порядку функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 № 166 плата учаснику за подання пропозиції повертається у разі відміни торгів або визнання їх такими, що не відбулися, крім випадків, коли тендерну пропозицію учасника/ переможця було відхилено.
Ми цінуємо та поважаємо наших клієнтів

Наші партнери

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!